Каталог дитячих сайиів

Головна > Батькам > Розвиток дитини  

Посилання
1.       Детские площадки
          Производство и реализация игрового, спортивного и спортивно-игрового оборудования. Детские площадки, игровые комплексы, качели, карусели, качалки, лазалки, турники, бумы, шведские стенки, брусья, паровозик, песочницы, машина...
Категорія:   Батькам > Розвиток дитини

Дата додання: May 20, 2008     Переходів: 123     Рейтинг: 5.00     Проголосувавших: 1
Детальніше   |   Відвідати   |   Відправити другу   |   Оцінити Оцінка користувачів Оцінка відвідувачів

2.       Групи раннього розвитку дітей "Долоньки"
          Групи раннього розвитку дітей Долоньки. Розвиваючі заняття для дітей від 1 до 3 років. Ігрові уроки математики, логіки, англійської мови, музики, малювання, ліплення, аплікації. Авторська програма курсу з використанням загальновідомих методик.
Категорія:   Батькам > Розвиток дитини

Дата додання: Jul 16, 2008     Переходів: 325     Рейтинг: 5.00     Проголосувавших: 1
Детальніше   |   Відвідати   |   Відправити другу   |   Оцінити Оцінка користувачів Оцінка відвідувачів

3.       "Мама, тато, я" - центр підготовки до народження, підтримки грудного вигодовування та раннього розви
          Центр «Мама, тато, я» з 1997 року готує мам і родинні пари до вагітності та пологів, вирішує проблеми, що виникають при грудному вигодовуванні, проводить розвиваючі заняття для діток.

Напрями роботи Центру:

Підготовка до вагітності і пологів. Комфортна вагітність і спокійна, упевнена поведінка мами під час пологів – це результат ретельної підготовки: занять в басейні, гімнастики, відпрацювання спеціальних дихальних вправ і поз, розуміння і усвідомлення фізіологічних процесів. Заняття проводяться із застосуванням авторської системи моделювання поведінки при пологах.

Підтримка грудного вигодовування. За допомогою консультанта мами зможуть налагодити правильний і зручний для себе та дитини режим годування, вирішити проблеми недостатньої кількості молока, тріщин, вчасно ввести прикорм, а також правильно і безболісно завершити грудне вигодовування. Консультант виїжджає додому та проводить заняття в «Клубі годуючих мам».

Клуб годуючих мам – це серія занять, присвячених не лише грудному вигодовуванню, але догляду за малям, дитячій і сімейній психології, правильному розподілу часу батьків і безлічі інших питань, з якими стикається молода сім'я.

Розвиваючі заняття для діток від народження до 6 років – це комплекс цікавих уроків, які проводяться в ігровій формі. Мета – розвиток моторики, інтуїції, інтелекту, соціальна адаптація, підготовка до дитячого садка і школи. Ми використовуємо, в першу чергу, авторські методики, випробувані роками практики, поєднуючи їх з елементами різних відомих популярних систем раннього розвитку і виховання: Домана, Монтесорі, Никитина, Зайцева. Заняття включають англійську мову, танці і багато іншого.

Міні-дитячий садок (або програма «Вільний час для батьків). За ситуації, коли няня або бабуся не доступні, батьки мають можливість залишити своїх дітей в офісі Центру під наглядом кваліфікованого вихователя на декілька годин і присвятити цей час один одному.
Категорія:   Батькам > Розвиток дитини

Дата додання: Jul 5, 2010     Переходів: 31     Рейтинг: 0.00     Проголосувавших: 0
Детальніше   |   Відвідати   |   Відправити другу   |   Оцінити Оцінка користувачів Оцінка відвідувачів

Перейти до:
Головна   Нові сайти  Додати посилання   Редагувати посилання
Copyright © 2007 http://for-baby.org.ua - Каталог дитячих сайтів
Лінія :)